SPOLU je nás 8277 spoluobčanů

Co se povedlo za volební období 2014 - 2018?

03.09.2018 12:27

Vážení občané našeho města, spoluobčané,

každý měsíc jsem vám pomocí městského zpravodaje přinášel aktuální informace z radnice a vše co se dělo jsem psal jako starosta našeho města. Věřím, že jste měli dostatek informací, abyste posoudili naší práci.

Nyní měsíc před dalšími volbami před vás já i další členové našeho sdružení opět předstupujeme s nabídkou pokračování v započaté práci. Jsem přesvědčen, že je velice důležité provést určité zúčtování a zhodnocení, končícího volebního období ještě před tím, než vám nabídneme pokračování. Proto si prosím prohlédněte níže přiloženou   prezentaci   některých investičních akcí, (kterou jsem jako starosta vytvořil).

Po celou dobu našeho fungování ve vedení našeho města jsme se snažili racionálně rozhodovat, řádně hospodařit a stabilizovat mnohdy rozbouřené prostředí. Jako úplný nováček nejen v zastupitelstvu, ale i přímo v nejodpovědnější funkci jsem musel zvládat poměrně složité situace. Na prvním místě byl vždy zájem našeho města a jeho stabilní fungování. Před svou odpovědností jsme neutíkali a hledali jsme v dané situaci to nejlepší řešení pro naše město. Tato jasná vize nás provázela po celé 4 roky. Dělali jsme, co jsme uměli a na co nám síly stačily. Za 4 roky jsme získali spousty zkušeností a rádi bychom je zhodnotili právě v příštích letech. Píle a chuť pracovat poctivě pro naše město nás rozhodně neopustila. 

Dále pro vás připravujeme ucelené představení, jak toho co jsme již udělali, tak i návrh pokračování v podobě programu do budoucna. Chceme směřovat naše město tak, aby bylo stále příjemnější, pro život svých obyvatel.

Přeji vám všem hezký předvolební měsíc, klidnou hlavu při rozhodování a dobrou náladu.

Na brzkou shledanou 

Rostislav Petrák (kandidát na starostu)

Prezentaci naleznete ZDE.